Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87361
Stary 31.01.2021, 14:00
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
naprawde myslisz ze sprowokujesz mnie do rozmowy / nie uda ci sie , bo nie mam zamiaru wchodzic w gadke z najwiekszym opajacem tego forum ....swoje juz chlopcze napisales , wchodzenie z Toba w temat byloby dla mnie zblaznieniem sie , nie probuj - bo ci sie nie uda.....dyskusja z obecnie naczelnym idiota tego forum - to jak zapasy ze swinaia w blocie
masz racje, nadal z siebie robisz pajaca, nikt nie prosil cie pajacu o komentarz to po co syf i dziadostwo robisz. Skoro nie chciałeś dyskutować to po co wtrącasz te płytkie gadki nikomu niepotrzebne? Do starego sie zwracaj w ten sposób, nie do mnie bezmózgu.

Odpowiedz cytując