gizmowisla napisał(a):

rozumiem , ze podpuszzcasz na kolejne wpisy pewnego idioty z debilnym awatarem .....tez za tym jestem , uwielbiam czytac idiotyzmy ....
|
rozumiem, że chcesz sensacji jak na idiotę z przydomkiem "gizmo' przystało

Niestety musze cię zmartwić, podpuszczaj dalej
