|
Troche nam T. Jażdżyński pomógł teraz, ale i wyrządził wiele złego. Probierz uciekł z kur.widołka jak zobaczył że go oszukiwali z tym najstarszym klubem. To plus bo zaczęła się u kur.ewek wojenka i zakłpotanie kto jest starszy. A wiele złego, bo któż jak złotousty niemieckojezyczny Michaś będzie umiał przepier.dalać z nami Derby w tak pięknym stylu.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
|
|