Wojtas napisał(a):

Czyli moi ulubiency czyli Chuca ,Jean Carols i Buchalik dalej na swoich stanowiskach,oni sa niezatapialni.
Byla taka rymowanka "odczep sie rzepie,a własnie ze sie nie odczepie" i jak widac oni tez ją znają
|
Wystarczy znaleźć im nowy klub. Pomożecie ?