Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87357
Stary 31.01.2021, 08:20
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
Uryga jak najbardziej niech wraca, raz że Polak, dwa że Wiślak, trzy na tle ekstraklasy prezentuje przyzwoity poziom
Dokładnie tak. Dodatkowo myśle że idealnie wpasowałby się w taktykę nowego trenera!
Odpowiedz cytując