Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline
#
87357
31.01.2021, 08:20
Wisła V
napisał(a):
Uryga jak najbardziej niech wraca, raz że Polak, dwa że Wiślak, trzy na tle ekstraklasy prezentuje przyzwoity poziom
Dokładnie tak. Dodatkowo myśle że idealnie wpasowałby się w taktykę nowego trenera!
Szelu_BRW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szelu_BRW
Znajdź inne posty napisane przez Szelu_BRW