Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87353
Stary 30.01.2021, 23:03
Też jestem na tak. Uryga to przyzwoity ligowy obrońca, a jeszcze może się rozwinąć. I wiślak. Za parę lat to mógłby być nasz kapitan.
Powód: klawiatura mi się psuje
Ostatnio edytowane przez crux.a : 30.01.2021 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując