brylant17 napisał(a):

|
Michaś Probierz podał się do dymisji po dzisiejszej porażce z Wartą
|
Jego autorski projekt wali się jak zamek w Chęcinach. 40 ludzi miał zgłoszonych do rozgrywek, z całego świata. i nikogo poza Pestką Struzikiem i Lusiuszem, którzy utożsamiali się ze swoim klubem. Szkoda, że tego Wdowiaka nie wzięliśmy . i sportowo i wizerunkowo byłby to liść w ryja dla sąsiadki.