|
Senior Member
Offline
|
|
LucjuszWielki napisał(a): 
|
Tak? To co robi Chuca i Jean Carlos? Dobre : forumowi klakierzy i "oczyszczanie" się z piłkarzy pokroju Klemenza, gdzie nie mamy nikogo lepszego na jego miejsca :]
|
No chyba użył słów "PROCES" i "POWOLI", co nie?
|
|