Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87344
Stary 30.01.2021, 12:34
@Reser: ale bez takich .... "oryginałów" forum było by nudne jak flaki z olejem.

Trzeba doceniać - mimo wszystko! Moja ŚP. Babcia mawiała, że "różnych ma Bozia lokatorów na świecie" i to się sprawdza


A co do meritum:

- kluby 100x bogatsze od nas. lepiej poukładane, z mega rozbudowaną profesjonalną bazą skautów itp: też zaliczają wtopy transferowe

- pierwszy raz od ... (qrde, już nawet nie pamiętam) mam wrażenie,ze ktoś ma jakiś plan i go realizuje i do czegoś to wszystko zmierza
- biorąc pod uwagę wszystkie zmienne (finanse, naszą obecną pozycję negocjacyjną, atrakcyjność itp) JA OCENIAM transfery na solidną szkolną 4+
Odpowiedz cytując