@Reser: ale bez takich .... "oryginałów" forum było by nudne jak flaki z olejem.
Trzeba doceniać - mimo wszystko! Moja ŚP. Babcia mawiała, że "różnych ma Bozia lokatorów na świecie" i to się sprawdza
A co do meritum:
- kluby 100x bogatsze od nas. lepiej poukładane, z mega rozbudowaną profesjonalną bazą skautów itp: też zaliczają wtopy transferowe
- pierwszy raz od ... (qrde, już nawet nie pamiętam) mam wrażenie,ze ktoś ma jakiś plan i go realizuje i do czegoś to wszystko zmierza
- biorąc pod uwagę wszystkie zmienne (finanse, naszą obecną pozycję negocjacyjną, atrakcyjność itp) JA OCENIAM transfery na solidną szkolną 4+