Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87341
Stary 30.01.2021, 10:51
Reser napisał(a):Wyświetl post
Ten proces oczyszczania zespołu z zawodników pokroju Janicki, Abramowicz, Klemenz pokazuje, że Wisła zaczyna powoli odbijać się od dna. Wiadomo, że sytuacja nie wygląda jeszcze na tyle optymistycznie żeby wszyscy forumowi klakierzy zostali usatysfakcjonowani, ale samo to, że zaczynają pojawiać się ruchy inwestycyjne pokazuje, że Wisła nie musi myśleć już tylko o dniu dzisiejszym, ale może zacząć myśleć także o tym co jutro. Oby tak dalej.
Tak? To co robi Chuca i Jean Carlos? Dobre : forumowi klakierzy i "oczyszczanie" się z piłkarzy pokroju Klemenza, gdzie nie mamy nikogo lepszego na jego miejsca :]

Odpowiedz cytując