|
Abramowicz odchodzi do Radomiaka - dziwne, że tyle godzin po transferze nikt nawet nie skomentował, ale to dowodzi jak ważnym elementem drużyny był dla kibiców.
Pobyt oceniam na słaby. Czasami zagrał w miare poprawnie, ale przeważnie lipa. Hołownia dużo lepszy,
|