Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 29.01.2021, 14:17
Dlatego też bardzo bym prosił osobę zorientowana (ktoś z Socios) która rozwinełaby na czym dokładnie ta współpraca ma polegać. Jeżęli to tylko kwestia wizerunkowa, gdzie korzyść dla obu stron jest oczywista. Jeżeli TSowi potrzeba wspracia na zasadzie consultingu od ciut mądrzejszych głów - również nie mam nic przeciwko.

A niestety śmierdzi to na odległość desperacją TSu, ponownych wojenek o kase z pamiatek etc, piłki nożnej jako jednej z "sekcji" Towarzystwa i ogarnięcia nieogaru jaki panuje w gabinetach. No ale przecież pan Wisłocki z panią Gburczyk to fantastycznie "manadżerowie", walczący o swoją autonomię i stawiąjący warunki wszystkim dookoła, tylko nie sobie
Odpowiedz cytując