Levis88 napisał(a):

|
Nie wiem co robił przez ostatnie 20 lat ale uważam, że obecnie mamy inne, ważniejsze sprawy i problemy do ogarnięcia niż napinka o datę powstania klubu.
|
Myślę że członkowie Rady nadzorczej na pewno racjonalnie dysponują swoim czasem. A patrząc na działania poprzednich rad nadzorczych już zrobili więcej niż 20 poprzednich kadencji razem wziętych.