AgresywnyChomik napisał(a):

Absolutnie nie rozumiem dlaczego trio sie za to bierze, przeciez Pan Rafal Wislocki tak super z nimi negocjowal jeszcze niedawno, czyzby nie byl w stanie znaleźć innych partnerow?
Pozatym z TS na grzbiecie czekam na glosy jedynej slusznej opcji ktora bedzie oceniac (oczerniac) trio wykazujac brak srodkow w sekcji szachow czy judo.
Bedzie ciekawie.
|
Też jestem takiego samego zdania.
Zacznie się skomlenie: dej, dej, dej...
Rozumiem współpracę, ale nie bardzo obciążanie się problemami tych, którzy będą tylko roszczeniowi.