Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 29.01.2021, 12:19
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Absolutnie nie rozumiem dlaczego trio sie za to bierze, przeciez Pan Rafal Wislocki tak super z nimi negocjowal jeszcze niedawno, czyzby nie byl w stanie znaleźć innych partnerow?
Pozatym z TS na grzbiecie czekam na glosy jedynej slusznej opcji ktora bedzie oceniac (oczerniac) trio wykazujac brak srodkow w sekcji szachow czy judo.
Bedzie ciekawie.
Też jestem takiego samego zdania.
Zacznie się skomlenie: dej, dej, dej...

Rozumiem współpracę, ale nie bardzo obciążanie się problemami tych, którzy będą tylko roszczeniowi.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując