DemekMaciek napisał(a):

Jedyne co mi się nie podoba, to to, że na wyjazdówce zamiast Białej Gwiazdy jest logo Wisły Kraków SA.
Albo idziemy w tą stronę, albo w drugą. Albo Biała Gwiazda na wszystkich koszulkach, albo logo spółki na wszystkich koszulkach.
|
albo troche tak troche tak