Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5224
Stary 28.01.2021, 16:36
DemekMaciek napisał(a):Wyświetl post
Jedyne co mi się nie podoba, to to, że na wyjazdówce zamiast Białej Gwiazdy jest logo Wisły Kraków SA.
Albo idziemy w tą stronę, albo w drugą. Albo Biała Gwiazda na wszystkich koszulkach, albo logo spółki na wszystkich koszulkach.
albo troche tak troche tak
Odpowiedz cytując