|
Jak dla mnie biała robi kosmos robotę i chyba dopiero drugi raz w życiu bardziej biała mi się podoba niż czerwona. Pierwszy raz to sezon 16/17 gdzie biała rozwaliła system, ale tutaj również meeega pozytywne zaskoczenie. Reszta raczej klasycznie, prosto bez zbędnej przesady czyli tak jak być powinno.
|