Wyświetl pojedynczy post
Szelu_BRW
Member
 
 
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5209
Stary 27.01.2021, 20:26
Jak dla mnie mierny +.

Czerwona - Wieje kiczem, zbyt jaskrawa. + za karczek [edit: Drugi plus za pozostawienie białych spodenek.]
Niebieska - j.w.
Biała byłaby najlepsza, gdyby była Biała Gwiazda w Czerwonym kółku.
Powód: spodenki
Ostatnio edytowane przez Szelu_BRW : 27.01.2021 o godz. 20:27.
Odpowiedz cytując