|
Jak dla mnie mierny +.
Czerwona - Wieje kiczem, zbyt jaskrawa. + za karczek [edit: Drugi plus za pozostawienie białych spodenek.]
Niebieska - j.w.
Biała byłaby najlepsza, gdyby była Biała Gwiazda w Czerwonym kółku.
Powód: spodenki
Ostatnio edytowane przez Szelu_BRW : 27.01.2021 o godz. 20:27.
|