Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5208
Stary 27.01.2021, 20:20
Kac napisał(a):Wyświetl post
nie podoba mi sie za to pomysl powrotu do herbu zamiast Bialej Gwiazdy
A mi się podoba, przypomina największe sukcesy jakie osiągaliśmy w czasach Cupiała właśnie z tym herbem na piersi.

Wizualnie biała najładniejsza i na wiosnę kupuję spersonalizowaną. Niebieska na drugim miejscu (fajny pomysł z gwiazdą), a na końcu czerwona (bardziej podoba mi starszy model). Mam nadzieję, że na żywo będą się prezentować lepiej niż na zdjęciach. Szczególnie chciałbym się mylić w ocenie czerwonej, zobaczymy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.01.2021 o godz. 20:25.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując