Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87335
Stary 27.01.2021, 16:23
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Kuriozalne jest, że każdy portal piłkarski pisze o MALEJĄCYCH PRZYCHODACH w związku z covidem, a tutaj mamy ASIORÓW, którzy okrzyknęli nas milionerami srającymi dolarami na kontrakty i transfery piłkarzy

BA! Nie mamy prawa pomylić się na piłkarzy typu Janicki czy Beciraj - wszystkie transfery muszą być 100% sprawdzone (w przyszłości!) :]

a konkretnie:



Mieliśmy ogarnięte? Info z kiedy? Wiesz o tym, że było również wspominane, że covid DUŻO planów pokrzyżował ?
Nie mieści mi się w głowie, że ludzie mogą mieć takie myślenie, myślenie dziecka, który wszystko chce, nieznającego wartości pieniądza :/
Kuriozalne to jest myślenie, że taki Janicki, Beqiraj czy Frydrych zarabiają mało lub choćby średnio w realiach polskiej ligi. Później forumowicze robią oczy jak dowiadują się ile faktycznie koszą kasy piłkarze w Wiśle. Tak też było z Wasilewskim.

Nie chcę mi się już obalać tych mitów i Wam tłumaczyć, że W REALIACH EKSTRAKLASOWYCH mieliśmy już średni budżet. A to, że nasze możliwości idą w dół to wina idiotycznych decyzji kadrowych ("na liście płac zostanie nam dwóch, trzech trenerów, maksymalnie czterech") podejmowanych także w ciągu ostatnich 2 lat.

Reszta ligi, a więc drużyny z którymi rywalizujemy wcale nie szasta kasą i nie robi transferów gotówkowych. A jeśli już zrobią większy transfer gotówkowy, to dopiero wtedy, gdy kogoś udaje im się sprzedać.
Odpowiedz cytując