Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87334
Stary 27.01.2021, 15:23
Kuriozalne jest, że każdy portal piłkarski pisze o MALEJĄCYCH PRZYCHODACH w związku z covidem, a tutaj mamy ASIORÓW, którzy okrzyknęli nas milionerami srającymi dolarami na kontrakty i transfery piłkarzy

BA! Nie mamy prawa pomylić się na piłkarzy typu Janicki czy Beciraj - wszystkie transfery muszą być 100% sprawdzone (w przyszłości!) :]

a konkretnie:

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
I to się łączy, Bowiem Wisła obecnego trio za sprawą mobilizacji kibiców miała już ogarnięty budżet i długi na tyle, że chociażby rok temu budżet był na top 8. O to, że przepalili tę kasę na kontrakty Janickiego, Beqiraja, Boguskiego czy Wasyla mogą mieć pretensje tylko do siebie.
Mieliśmy ogarnięte? Info z kiedy? Wiesz o tym, że było również wspominane, że covid DUŻO planów pokrzyżował ?
Nie mieści mi się w głowie, że ludzie mogą mieć takie myślenie, myślenie dziecka, który wszystko chce, nieznającego wartości pieniądza :/
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 27.01.2021 o godz. 15:27.

Odpowiedz cytując