Kuriozalne jest, że każdy portal piłkarski pisze o MALEJĄCYCH PRZYCHODACH w związku z covidem, a tutaj mamy ASIORÓW, którzy okrzyknęli nas milionerami srającymi dolarami na kontrakty i transfery piłkarzy
BA! Nie mamy prawa pomylić się na piłkarzy typu Janicki czy Beciraj - wszystkie transfery muszą być 100% sprawdzone (w przyszłości!) :]
a konkretnie:
WHITE*STAR napisał(a):

|
I to się łączy, Bowiem Wisła obecnego trio za sprawą mobilizacji kibiców miała już ogarnięty budżet i długi na tyle, że chociażby rok temu budżet był na top 8. O to, że przepalili tę kasę na kontrakty Janickiego, Beqiraja, Boguskiego czy Wasyla mogą mieć pretensje tylko do siebie.
|

Mieliśmy ogarnięte? Info z kiedy? Wiesz o tym, że było również wspominane, że covid DUŻO planów pokrzyżował ?
Nie mieści mi się w głowie, że ludzie mogą mieć takie myślenie, myślenie dziecka, który wszystko chce, nieznającego wartości pieniądza :/