Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 27.01.2021, 09:44
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Nosz kurcze , mój błąd . Przecie jasnym jest że siłę ciągnie się "z wątroby" natomiast szybkość ma się " z woreczka żółciowego" .
Bardziej chodzi o to że z szybkością jak ze wzrostem, a z siłą jak z wagą. Choćbyś niewiem z czego cciągnął to nie urośniesz, za to możesz przytyć albo schudnąć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując