stary dziad napisał(a):

|
Nosz kurcze , mój błąd . Przecie jasnym jest że siłę ciągnie się "z wątroby" natomiast szybkość ma się " z woreczka żółciowego" .
|
Bardziej chodzi o to że z szybkością jak ze wzrostem, a z siłą jak z wagą. Choćbyś niewiem z czego cciągnął to nie urośniesz, za to możesz przytyć albo schudnąć.