Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87315
Stary 26.01.2021, 21:27
Kone ściągnięty jako opcja nr 4-5 na środek, do odbudowania. Dla mnie ok, biorąc pod uwagę że na polskim rynku w połowie rundy to do wyciągnięcia jest co najwyżej szrot pokroju Janickiego. A ile nas będzie kosztował ten zawodnik? 3k euro na miesiąc?

Hoyo niech idzie na wypożyczenie, chłopak potrzebuje regularnej gry.

Para Frydrych - Adi wygląda solidnie. Szota, Sadlok/Burliga i Kone zabezpieczają awaryjnie środek. Jak odejdzie Adi to pewnie jakaś opcje rezerwowa zarząd ma w głowie.
Odpowiedz cytując