|
Kone ściągnięty jako opcja nr 4-5 na środek, do odbudowania. Dla mnie ok, biorąc pod uwagę że na polskim rynku w połowie rundy to do wyciągnięcia jest co najwyżej szrot pokroju Janickiego. A ile nas będzie kosztował ten zawodnik? 3k euro na miesiąc?
Hoyo niech idzie na wypożyczenie, chłopak potrzebuje regularnej gry.
Para Frydrych - Adi wygląda solidnie. Szota, Sadlok/Burliga i Kone zabezpieczają awaryjnie środek. Jak odejdzie Adi to pewnie jakaś opcje rezerwowa zarząd ma w głowie.
|