Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87314
Stary 26.01.2021, 21:12
Myślę, że Kone będzie jako rezerwowy, podstawa to duet Mehremić-Frydrych. Nap + zdecydowanie umowa na pół roku, więc nie ryzykujemy zbyt wiele. Jak odpali to super, jeżeli będzie lipa to do odstrzału po sezonie i nikt nie będzie płakać.
Odpowiedz cytując