Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline
#
87314
26.01.2021, 21:12
Myślę, że Kone będzie jako rezerwowy, podstawa to duet Mehremić-Frydrych. Nap + zdecydowanie umowa na pół roku, więc nie ryzykujemy zbyt wiele. Jak odpali to super, jeżeli będzie lipa to do odstrzału po sezonie i nikt nie będzie płakać.
Arek95
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Arek95