Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
87311
26.01.2021, 19:58
Mała gównoburza w mediach z tym Hallem. Agenta płacze, że trener jest be, ale dziwne by było gdyby nie próbował bronić swojego klienta. Niemniej najbardziej mnie dziwi, że koleś nie podjął walki. Przedziwne.
buczo85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczo85
Znajdź inne posty napisane przez buczo85