Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87309
Stary 26.01.2021, 19:16
Nie, źle mnie rozumiesz. Mówię o środku obrony. Adi ma odejść według wielu źródeł, jeśli się uda ściągnąć na jego miejsce kogoś. Wtedy do środka zostanie Szot, Szota, Frydrych i awaryjnie Bury i Sadlok. Przy czym przy jednoczesnym odpaleniu Abramowicza - a o tym też jest mowa - Sadlok i Bury służyć mają potencjalnie jako wypełniacze na bokach obrony. I wtedy przy jakiejkolwiek kontuzji, a już szczególnie przy Frydrychu, ta linia obrony mogłaby być badzo słaba.

Rzecz jasna jest to zabawa w zgadywanie, ale takim jest cała ta dyskusja o potrzebie sprowadzenia kogoś takiego jak Kone. Ty mówisz, że jest on niepotrzebny. Ja mówię 'poczekaj', bo wygląda na to, że klub zaplanował kilka innych ruchów i jeśli się one spełnią to jakiś ruch będzie potrzebny. I lepiej wtedy zalać wyrwę w obronie kims, komu ufa Hyballa, a kto nie będzie blokował ruchów w lato. Tyle.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując