|
Dopóki będziemy w oknach transferowych grzebać po transferowym śmietniku, to takie sytuacje będą się zdarzać. Pozostaje mieć nadzieję, że Hall i jego menedżer nie skasowali znaczącej kwoty za prowizję i podpis.
Sytuacji z kocurem z WKS nie będę komentować do momentu, gdy nie zobaczymy go w 2-3 spotkaniach. Byle tylko nie dostał z góry kontraktu na 3 lata...
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|