|
To by był skandal, gdyby trener kazał obecnym w Wiśle piłkarzom zapierdalać i jednocześnie odpuścił typowi, który dopiero co do nas przyszedł. W szatni byłby z tego piękny ferment i pewnie początek końca Hyballi w Wiśle.
Bardzo dobrze, że leń został odstrzelony i obyło się bez telenoweli. Szkoda tylko, że w ogóle był ściągany.
|