Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa
Offline
#
87299
26.01.2021, 14:34
Mak czy Niepsuj jak dostana oferte z pierwszej ligi to pojda z przyjemnoscia, takie moje zdanie. Widzac efektywnosc zarzadu, zakladam, ze w ostatecznosci dogadaja sie na rozwiazanie kontraktu.
Life is short. Wear your passion!
dziki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dziki
Znajdź inne posty napisane przez dziki