Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87298
Stary 26.01.2021, 14:12
Jaki z Szoty mlodziezowiec? (poza tym ze spełnia przepis)
Rocznikowo 22 lata, ponad 50 seniorskich wystepów na szczeblu 1 ligi i PP, udzial w MS u20
Poza tym podstawowa pare stoperów mamy, 3 w kolejce moze byc Sadlok
Szczerze co za roznica czy zajmiemy 12 miejscy czy 8? zarobimy kilakset tys wiecej ktore przepalimy na jakiegos Halla czy inego Kone ktory po 8 rozegranych minutach w 2020 roku do gry sie będzie nadawał w polowie marca

@Dziki , ale co to znaczy ze na wylocie? Rozmawiajmy o faktach, poki nie odejdzie to placic mu trzeba, a fakty sa takie , ze mamy w tej chwili na kontraktach 28 chlopa (z under 20 wliczam w to tylko Bukse i Hoyo) to ilu ich chcesz miec, 40 ?
Kto wezmie Niepsuja?Maka? trzeba czekac az im kontrakty wygasna
Liczysz 6-8 obroncow, gdzie na chwile obecna samych prawych mamy 4, 2 lewych i 4 stoperów; 10 chlopa w obronie na 16 meczów do rozegrania!
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 26.01.2021 o godz. 14:24.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując