Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87297
Stary 26.01.2021, 13:50
Spójrz na kadrę i pomyśl chwilę nad ruchami:

Bramkarze, wiadomo - na ten moment zostają. Masz Lisa i Buchalika, potencjalnie Brodę. Do lata się nic nie zmieni.

W obronie już zabawniej. Jest Burliga, Sadlok, Hoyo, Frydrych, Szota i Szot, którzy najpewniej zostaną bez zmian. Ale już Mehremic ma oferty i może odejść. Niepsuj myślę, że ma zielone światło na potencjalny ruch z klubu. Abramowicz jest na wylocie. Gruszkowski cholera wie czy będzie brany pod uwagę. No i potencjalnie gość z WKS. Ach i chodziły plotki, że Hoyo mógłby też trafić na wypożyczenie.

Więc na cztery pozycje masz 6-8 zawodników.

Szot / Burliga / Gruszkowski
Frydrych / Szota
Hoyo / Niepsuj
Sadlok / gość z WKS

W pomocy jeszcze ciekawiej. Kuveljic jest kontuzjowany. Mak na wylocie. Więc wygląda to tak:

Yeboah / Błaszczykowski
Savic / Chuca? / Boguski?
Plewka / jakaś szóstka?
Zhukov / Basha / po kontuzji Kuveljic?

Nie zdziwiłbym się, gdyby przy jakiejkolwiek ofercie pozwolono też odejśc Chuce i Bashy.

W ataku mamy Fatosa, JCS, Buksę i Forbes, plus Medveda. Z tego Buksa na nieuzgodnionym kontrakcie, JCS z ofertami, Brown-Forbes z ofertami i Fatos. Wiec moze sie skonczyc, ze bedziemy grali taki:

Fatos / Medved
Buksa / ? JCS?

---

Jeśli uważasz, że ta kadra jest jakoś wybitnie zamknięta, to ... cóż. No nie zgodzę się. Wiedząć, że co najmniej kilku z tych graczy w lato już będzie się.pakować, jeśli pojawi się oferta wcześniej to sprzedawałbym byle szybciej. I wtedy można to łatać jakimkolwiek wypożyczeniem czy przyśpieszonym transferem dzieciaków, którzy mają dołączyć w lato.

Już odeszli:
Rafał Janicki
Lukas Klemenz
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując