Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87290
Stary 26.01.2021, 11:44
Tekst na weszlo raczej nie jest normalny.

Skoro gość ucieka z treningu po niecałym tygodniu to nie można pisać w nagłówku "klub nie jest bez winy".

Dalej głupoty o przejściu przez Halla COVID'u, które miało miejsce.... pół roku wcześniej.
Bardzo się autor wygłupił co wytykają mu wszyscy w komentarzach niezależnie z jakiej opcji klubowej by nie byli.

Co do Hall'a - bardzo dobrze się stało, że chłop uciekł od razu, gorzej by było jakby miał siać ferment przez pół roku i dopiero odchodzić. Jak się komuś nie chce pracować to lepiej się pożegnać od razu.
Z CV ten transfer się wydawał lekko ogórkowy, ale podobnie wydawał się transfer chociażby Carlitosa czy Imaza. Nauczyłem się nie oceniać ruchów dopóki nie zobaczę kogoś na żywo podczas meczu (a najlepiej kilku/kilkunastu), Kuba też przychodził do nas bodajże z 3 ligi...
Generalnie gościu uciekając jak szczur się mocno zbłaźnił. Przyjechał, podlał tuje, odjechał - ot taki element humorystyczny
Co do Forbesa - jego odejście to byłoby spore osłabienie. Bez niego nie graliśmy nic z przodu, nasi napastnicy rzadko dochodzili do sytuacji. Byliśmy bez zębów z przodu.
Felicio to jest piłkarz, który sam sobie stwarza multum okazji do zdobycia bramki, jest bardzo niebezpieczny, silny, ciągle w ruchu, technicznie bardzo dobry. Praktycznie napastnik kompletny, gdyby nie jeden mankament..... piekielnie nieskuteczny. Zarówno teraz u nas, jak i rundę temu w Rakowie.
Gdyby był skuteczny to on by grał w dużo mocniejszej drużynie i lepszej lidze niż nasza. Jeśli przestanie się napalać pod bramką i mocno popracuje nad skutecznością / wykończeniem (czyli też spokojem wewnętrznym - bo pewnie tego mu brakuje) to pójdzie wyżej.

Jego odejście mimo nieskuteczności to będzie spore osłabienie z przodu. On samą swoją obecnością i rozrywaniem obrony przeciwnika tworzył miejsce nie tylko dla siebie ale i dla innych przez co nagle z bezzębnej drużyny zaczęliśmy się stawać groźni w ataku. Wcześniej to co pokazywali Fatos czy Olek to była w porównaniu z Feliciem po prostu kpina.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.01.2021 o godz. 16:05.
Odpowiedz cytując