Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87289
Stary 26.01.2021, 11:32
Nie chodzi mi o ogólne możliwości, a o aktualne możliwości zważywszy ilość zawodników w zespole i aktualne kontrakty. Jak w lecie zejdzie nam z listy płac 10 zawodników, to z pewnością pula środków do wykorzystania będzie większa.

Zachęcam do zerknięcia do raportu firmy Deloitte za 2019 r., który pokazuje ile % budżetu Wisła przeznacza na płace - to jeden z najniższych współczynników w Ekstraklasie. Pewnie przeznaczałaby więcej, gdyby znacznej części budżetu nie musiała przeznaczać na spłatę zadłużenia.
Powód: kosmetyka
Ostatnio edytowane przez Reser : 26.01.2021 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując