Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87288
Stary 26.01.2021, 11:18
Reser napisał(a):Wyświetl post
Jak się ma budżet transferowy i płacowy na poziomie zerowym to się gustuje właśnie w takich odpadach - w piłkarzach, którzy dzisiaj są w mega dużym dołku, ale kiedyś mieli przebłysk dobrej gry, z nadzieją, że ten przebłysk nastąpi ponownie. To wszystko uzupełnia się młodymi zawodnikami z nadzieją, że któryś też zabłyśnie i taki właśnie mamy obraz dzisiejszej Wisły. Nie ma się na co obrażać, dopóki Wisła nie ogarnie finansów lepiej nie będzie.
Pomyliła Ci się Wisła Kraków z Wartą Poznań.

To Warta Poznań ma bardzo niski budżet, nawet na 1. ligę.

Natomiast Wisła Kraków ma budżet płacowy i transferowy na top 8 Ekstraklasy. Nawet członkowie zarządu tak często to wskazywali, że trzeba być kompletnym ignorantem w kwestii tego co się dzieje w klubie, by jeszcze tego nie wiedzieć.
Odpowiedz cytując