bódyń napisał(a):

Nie dość , że Szymon to jeszcze z Radomia...
Tekst tak słaby , że szkoda na niego czasu. Napisany pod tezę " piłkarz dobry, trener zły".
Poczytał dzieciak wypowiedzi menago piłkarza i tyle mu wystarczyło żeby wysmarować ten paszkwil, po co zagłębiać się w temat, wystarczy mi to co powiedział menago.
Cała logika polskiego dziennikarstwa - przegrywanie w pucharach z pasterzami - piłkarze nie przykładają się do treningu , lenie itp. Piłkarz porzygał się na treningu z wysiłku - trener zamordysta, trening z lat 90 ...