|
Nie no, choć wtopy zdarzają się spektakularne to jednak widać, że pion sportowy w Wiśle działa całkiem spoko. Po raz pierwszy od X lat mamy 2 wychowanków regularnie grających w I składzie, najlepsi zawodnicy mają długie umowy, więc albo u nas pograją albo na nich zarobimy. Przekonujemy też kolejnych młodych piłkarzy, że Wisła to spoko opcja (Młyński, Sobol). Generalnie wiec widać postęp na przestrzeni tych 2 lat nowych rządów w Wiśle.
Największym cieniem póki co na polityce transferowej klubu kładzie się lato 2019, bo teraz po czasie można ocenić, że było fatalne i jeszcze nam się odbija. Na szczęście od zimy 2020 widać już jednak zmianę na +.
|