Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87273
Stary 25.01.2021, 21:39
I co z tego ze grał rok temu? To nie jest facet który ma z miejsca wskoczyć do składu. To co się dzieje teraz w kwestii transferów ma owocować za pół roku, kiedy zaczniemy grać o puchary. Jeżeli odejdzie Adi potrzeba stopera bo Hall dał dupy. Prosta sprawa. Hyballa zna tego gościa więc wie na co go stać. Nie ma co biadolić na zapas.

A widzę, że namnożyło się krytykantów. Jak staczaliśmy się w minionej rundzie ze Skowronkiem to wszędzie było słychać ze o nic nie gramy, że drużyna to szrot do niczego się nie nadający, teraz jeszcze nie zagrali żadnego meczu a już płacz ze słabi, że bez planu i tym podobne płacze. Adi jak przychodzi to też był skandal, ze szrot, ze ciągle zmienia kluby, a teraz może zarobimy na nim niezłą kasę. To powinno nauczyć niektórych pokory...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.01.2021 o godz. 21:45.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując