|
Abramowicz to wymysl Skowronka i ukłon zarządu w jego stronę że go ściągnęli. Jak chlopa zobaczyłem pierwszy raz w meczu to wiedziałem, że on się nie będzie nadawał. Z resztą sam o sobie mówil, że jedena z jego największych zalet jest długi wyrzut z autu.
Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś głupi na niego i gdzieś pójdzie.
Podejrzewam, że gdyby nie kontuzja młodego Madembo z Clj, to mógłby byc powolutku wprowadzany na tą pozycję. Podobno ma nieźle warunki by się na tej pozycji sprawdzić.
|