stary dziad napisał(a):

|
Ciekawe skąd wiec brali siłę aby zap.........ć w meczach z cracovią , Legią i Lechem ?
|
Oglądałeś te mecze

Przecież w tamtych meczach również sił wystarczało tylko na 60 minut, później już rękawami oddychali. Dawali z wątroby, bo tak ich nastawił Hyballa, mieli nie odpuszczać, wychodzić wysoko.
To właśnie o tym otwarcie mówił Hyballa, że drużyna nie jest w stanie wykonywać tego co on by chciał, bo zwyczajnie nie są na takie wysokie granie przez 90 minut gotowi.