stary dziad napisał(a):

|
Ciekawe skąd wiec brali siłę aby zap.........ć w meczach z cracovią , Legią i Lechem ?
|
Dali z wątroby? Być może też wiedzieli że jak odpuszczą w ostatnich meczach (jak Abramowicz z Legią) to na wiosnę ekstraklasę obejrzą, ale z trybun lub tv.
Co innego jednak być przygotowanym, a co innego dać zryw w 1 czy 2 spotkaniach, a potem dochodzić tydzień do siebie. Poza tym w 2 tygodnie Hyballa mógł trochę popracować z zespołem.
Skowronek może się obrażać na wszystkich, ale statystyki wyglądały źle a i wyników nie było.