Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1658
Stary 25.01.2021, 13:51
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe skąd wiec brali siłę aby zap.........ć w meczach z cracovią , Legią i Lechem ?
Dali z wątroby? Być może też wiedzieli że jak odpuszczą w ostatnich meczach (jak Abramowicz z Legią) to na wiosnę ekstraklasę obejrzą, ale z trybun lub tv.

Co innego jednak być przygotowanym, a co innego dać zryw w 1 czy 2 spotkaniach, a potem dochodzić tydzień do siebie. Poza tym w 2 tygodnie Hyballa mógł trochę popracować z zespołem.

Skowronek może się obrażać na wszystkich, ale statystyki wyglądały źle a i wyników nie było.
Odpowiedz cytując