LucjuszWielki napisał(a):

|
Carlos i Chuca plus Abramowicz i Beci są pierwszymi do odstrzału ... a Klemenz wylatuje :/ Boguski więcej daje bo potrafi zagrać na każdej pozycji niż 4rej wymienieni panowie.
|
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15407728
Już jeden leci....
Dziwne, że największe joby szły na Klemenza a nikt o Abramowiczu nie. wspominał