Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tez licze na to ze Fatos odpali , tyle hejtu na chłopa spłynęło, należy mu sie
|
Hejt hejtem, ale głównie dostawał uzasadnioną krytykę tego co odstawiał na jesieni. A to jednak różnica. Grał prze gówno.
Jeśli Hyballa go "naprawił" i Beciraj zacznie coś grać to będzie super.