Mar85 napisał(a):

|
Zamiast marnować kasę na tego Słowaka trzeba była Sobola ogarnąć na teraz. I co z tego że strzeli kilka bramek? A Sobol jakby strzelił to nie dość że pozycja wyższa to można go sprzedać i ugrać więcej. Ale czego można się spodziewać po naszych ekspertach jak co okienko jest cyrk.
|
Sobola Lech nie puści bo musi utrzymać rezerwy w 2 lidze, a Sobol odwala tam kupę dobrej roboty (najlepszy strzelec w zespole.)
Dla nas to wcale nie jest zły układ, bo w przeciwieństwie do Młyńskiego Lech nie wyśle Sobola do kopania rowów, ale będzie nam go ogrywał na przyzwoitym poziomie.
Nawet jeśli zostanie sam Buksa z Medvedem w ataku to wg mnie większym priorytetem jest ściągnięcie Młyńskiego. W ataku może wszakże grać od biedy też Silva (coś tam strzelił na jesień), a na lewym skrzydle bieda aż piszczy. Silva się tam gubi, Mak odstawiony, Buksa z przymusu. Savicia Hyballa wystawia na 10. Kiepskawo, biorąc pod uwagę że na prawym grywa Yeboah, Kuba, Boguski, Szot i będzie też Starzyński.