|
Jasne że Forbes powinien odejść, jak jeszcze na tym zarobimy to będzie super. A ten Słoweniec co ma przyjść wydaje się dużo lepszą opcją. Na filmiku promocyjnym kopie prosto i prawą i lewą nogą, jest silny postawny, sylwetka troche przypomina Kirma. Jeżeli mamy możliwość wykupienia go ze Slovana po tym półroczu, to jeszcze na nim zarobimy.
|