Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87223
Stary 24.01.2021, 20:31
Powiem szczerze. Forbes blisko Lecha Poznań - pół roku wypożyczenie + opcja wykupu. To są jakieś jaja już. Pozbywamy się bądź co bądź podstawowego napastnika, który już był w jakiś sposób ograny. Zostaje nam Buksa + Medved, przecież to są już żarty. Puszczają faceta na tydzień przed ligą ? Kto za to wszystko odpowiada, bo naprawdę robi się znowu kabaret. Zapomniałem jeszcze o Fatosie, ale każdy to tu widzi, że facet się nie nadaje do stylu jaki preferuje nasz trener, bo to nie jest taki typ piłkarza. Nie ma żadnego konkretu, kto jest odpowiedzialny za transfer obrońcy, który nie jest przygotowany do biegania, a puszczają Klemenza. Dla mnie coraz więcej niezrozumiałych decyzji.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 24.01.2021 o godz. 20:37.
Odpowiedz cytując