Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
ghost_
Member
Od: 01.2012
Offline
#
7052
24.01.2021, 17:40
Bardzo fajne granie w tym skrócie. Wiadomo, że to sparing i to z 1-ligowcem, ale dużo dynamiki, dobrych podań, ataku wieloma zawodnikami. Tak jak kolega wyzej napisał, można czekać na ligę.
ghost_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ghost_
Znajdź inne posty napisane przez ghost_