|
Widać jak na dłoni że Panowie kasa nie śmierdzą. Zapowiedzi z początku sezonu o tym że celują w pierwszą 6 vel Królewski. Ściągają na pęczki szrot z którym nie ma co robić a hitem jest ilu napastników w ciągu roku sprowadzili i żaden bramek nie strzela. Może wreszcie również określa jakim ustawieniem mamy grać bo gra teoretycznie na 2 klockowatych napastników to nieporozumienie ale my też nie mamy rozgrywającego ewentualnie bramkostrzelnego ofensywnego pomocnika do gry na 1 napastnika.
|