bódyń napisał(a):

CO nasi obroncy robili przy bramce Otoczyli tego z pilka jak dzieci a przeciwnik nieobstawiony na 5 m. Zawsze bedziemy tracic bramki?
|
Wpuścili go w pole karne i bali się faulować. Gdyby Lis wybił piłkę nad bramkę na róg, albo pięścią dalej od bramki to nic by z tego nie było. Najpierw źle się ustawił bo był przed krótkim słupkiem dlatego prawie ta wrzutka go zlobowała, a potem podał piłkę przeciwnikowi. Ten który krył strzelającego nie miał szans nic zrobić. Więc 70% tej bramki jest bramkarza a to i tak łaskawa ocena...