Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7039
Stary 23.01.2021, 21:24
Jeśli tak mamy grać w ofensywie, to ja już odliczam godziny do meczu. Niewykorzystane okazje bolą, wiadomo. Hyballa po Sosnowcu o tym mówił, teraz też wspomniał, że nad tym trzeba popracować, bo go to denerwuje. Ale jak mają stwarzać 10 bardzo dobrych sytuacji w meczu, bo w okolicach pola karnego mamy 5-6 atakujących, to będzie wpadać.
Ja wiem, że studzimy emocje, że to byli pierwszoligowcy, że liga zweryfikuje, ale myślę, że można tego pierwszego meczu po przerwie po prostu wyczekiwać.
Odpowiedz cytując