Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87188
Stary 23.01.2021, 09:42
Media robią aferę, bo Hyballa w Wiśle to taki sam problem dla naszego bagienka jak Sousa w kadrze. Więc będą wykorzystywać każdy pretekst żeby pokazać jak to eksperyment się nie udaje. To co oni piszą można spuścić w kibelku.

Wszystko wskazuje na to, że chłop jest nieprzygotowany. Hyballa w język się nie gryzie więc pewnie go zjebał przy wszystkich i orzekł że na razie się nie nadaje. Dał mu indywidualny cykl treningu jak po kontuzji i tyle. Hall poczuł się dotknięty i może nawet strzelił focha. Tyle. Co z tego wyniknie okaże się za miesiąc i robienie z tego afery nic nie wnosi. Może taki gong na odmułe sprawi, że nasz nowy stoper weźmie się do roboty...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując