Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ronnie
Member
Od: 07.2011
Offline
#
87179
22.01.2021, 20:57
Ale po co się wdajecie w dyskusję z pejsatym trollem... Niech wyłapie bana i wraca na swoje forum.
Ronnie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ronnie
Znajdź inne posty napisane przez Ronnie